Ndërlidhjet

Përfundon protesta kundër përgjimeve


Një grup i qytetarëve kanë protestuar në qendër të Prishtinës, për siç thuhet "kundër përgjimeve telefonike", që janë publikuar gjatë kësaj jave. Gjatë gjithë kohës së mbajtjes së protesës në prapavijë janë dëgjuar audio incizime të bisedave të përgjuara. Protesta është iniciuar përmes një publikimi në rrjetin social Facebook dhe ka përfunduar e qetë, me paralajmërimin se do të vazhdojë të hënën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG