Ndërlidhjet

Mustafa dhe Meha dënojnë sulmin


Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe kryetari i Komisionit shtetëror për shënjimin e vijës kufitare, Murat Meha, kanë dënuar ashpër, siç e cilësuan, sulmin me një mjet të dyshuar shpërthyes në shtëpinë e Murat Mehës. Ky mjet në mënyrë të kontrolluar është shpërthyer nga policia e Kosovës, dhe gjithçka ka përfunduar pa pasoja.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG