Ndërlidhjet

Arrestohet një zyrtar i AKP-së


Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një zyrtar të Agjencisë Kosovare të Privatizimit për veprën penale keqpërdorim i pozitës zyrtare dhe marrje të ryshfetit.

Në komunikatën për media të Policisë, i arrestuari është identifikuar me inicialet F.H.

“Policia, gjatë bastisjes së shtëpisë së personit të dyshuar në rajonin e Ferizajt, ka gjetur prova materiale, ndërsa me urdhër të prokurorit ai është dërguar në mbajtje për procedurë të mëtejme ligjore”, thuhet në komunikatë.

XS
SM
MD
LG