Ndërlidhjet

Vaclav Havel: Jeta dhe trashëgimia


Presidenti dhe disidenti i ndjerë çek, Vaclav Havel, do t'i mbushte 80 vjet më 5 tetor - ai ndërroi jetë para pesë vitesh, por trashëgimia e tij ndoshta është më e rëndësishme se kurrë më parë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG