Ndërlidhjet

Protestë kundër dhunës


Në Prishtinë, dhjetëra qytetarë janë mbledhur në sheshin "Zahir Pajaziti" për të kundërshtuar dhunën që u ushtrua ndaj një të miture nga familjaret e saj në komunën e Rahovecit. Në këtë marsh protestues, ka marrë pjesë ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, si dhe deputete të partive politike, qytetarë dhe përfaqësuese të organizatave joqeveritare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG