Ndërlidhjet

Viti 2016 në dy minuta


Viti 2016 shënoi shumë ngjarje nëpër gjithë botën, si zgjedhja e presidentit amerikan Donald Trump, luftimet në Siri dhe Irak, tentim grusht shteti në Turqi, dalja e Britanisë nga Bashkimi Evropian si dhe sulme terroriste në Evropë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG