Ndërlidhjet

Fotogaleri

Fotografitë e javës

Radio Evropa e Lirë sjell fotogalerinë e javës me fotografitë më të veçanta nga ngjarjet që shënuan javën që po lëmë pas.
Trego më shumë

Një grua ecën me një qen në një rrugë të mbuluar me dëborë pranë Canal Rideau në Ottawa, Ontario, Kanada. 
1

Një grua ecën me një qen në një rrugë të mbuluar me dëborë pranë Canal Rideau në Ottawa, Ontario, Kanada. 

Skijatori Evgeniy Klimov nga Rusia gjatë rrëshqitjes në fazën së katërt të turneut të Katër Kodrat, për Kupës së Botës në Paul Ausserleitner Hill, në  Austri. 
2

Skijatori Evgeniy Klimov nga Rusia gjatë rrëshqitjes në fazën së katërt të turneut të Katër Kodrat, për Kupës së Botës në Paul Ausserleitner Hill, në  Austri. 

Pensionistë gjeorgjiane pas fitores së një gare për talente në Tbilisi. Gara zhvillohet çdo vit para Krishtlindjeve ortodokse dhe u jep shans të moshuarve për të treguar talentin e fshehur në aktrim dhe këndim. 
3

Pensionistë gjeorgjiane pas fitores së një gare për talente në Tbilisi. Gara zhvillohet çdo vit para Krishtlindjeve ortodokse dhe u jep shans të moshuarve për të treguar talentin e fshehur në aktrim dhe këndim. 

Dy burrat duke pirë çaj në një çajtore pranë rrugës, në periferi të Kabulit, Afganistan.
4

Dy burrat duke pirë çaj në një çajtore pranë rrugës, në periferi të Kabulit, Afganistan.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG