Ndërlidhjet

Disa të vdekur nga sulmi në Kanada


Policia në Kuebek të Kanadasë tha se gjashtë veta janë vrarë dhe tetë janë plagosur nga të shtënat në një xhami. Sipas autoriteteve, bëhet fjalë për sulm terrorist.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG