Ndërlidhjet

Nikolliq: Bisedojmë për Asociacionin


Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikolliq, ka folur për gazetarët në Bruksel, përpara takimit me presidentin dhe kryeministrin e Kosovës. (Video: Marek Hajduk, RFE)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG