Ndërlidhjet

Rama: Me mjete të paqes e kaluara bëhet e pakthyeshme


Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, tha të enjten në Prishtinë se qeveria e tij dhe ajo e Kosovës kanë bërë, siç tha, punë të përbashkët ”për të fshirë përfundimisht listat e njerëzve me urdhër arreste të një kohe që i përket të shkuarës”

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG