Ndërlidhjet

Thaçi përshëndet marrëveshjen për murin


Presidenti Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nëpërmjetrrjetit social Twitter, i ka përgëzuar organet e nivelit qendror dhe atij lokal për arritjen e marrëveshjes për siç ka thënë, integrimin e komuniteteve dhe jo ndarjen e tyre me mure.

"E përgëzoj nivelin qendror dhe atë lokal në Republikën e Kosovës për arritjen e marrëveshjes për integrim dhe jo ndarje të komuniteteve me mure", ka shkruar Thaçi në Twitter.

XS
SM
MD
LG