Ndërlidhjet

Pamjet e raketës balistike në Korenë Veriore


Televizioni shtetëror i Koresë Veriore ka shfaqur pamjet e testimit të raketës që u lëshua sot. Televizioni deklaroi se me këtë akt, Korea Veriore po shfaq fuqinë raketore dhe pajisjet e reja që ka marrë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG