Ndërlidhjet

"Zvicra" e Pakistanit


Një qendër skijimi në Pakistan që dikur ishte nën kontrollin e talebanëve, sot është në gjendje shumë të mirë të sigurisë dhe me kushte të reja.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG