Ndërlidhjet

Maqedonasit vazhdojnë me protesta


Protestuesit maqedonas kanë hyrë në ditën e 21-të të protestave në Shkup, në kundërshtim të marrëveshjes për formimin e qeverisë dhe përdorimit zyrtar të gjuhës shqipe.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG