Ndërlidhjet

Hoyt Yee qëndron në Kosovë


Zëvendës-ndihmës Sekretari i shtetit, përgjegjës për çështjet evropiane dhe euro-aziatike, Hoyt Brian Yee, ka filluar vizitën dy ditore në Kosovë. Yee fillimisht ka zhvilluar takim me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG