Ndërlidhjet

Lule për viktimat e sulmit në metro


Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka vendosur lule për viktimat e sulmit në metro në Shën Petersburg, ditën e hënë, ku mbetën të vrarë 11 persona dhe u plagosën shumë tjerë. VIDEO: REUTERS

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG