Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

PinkTaxi - Shërbim udhëtimesh vetëm për gra


PinkTaxi - Shërbim udhëtimesh vetëm për gra
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Në Pakistan ka filluar të ofrohet shërbimi i transportit me anë të taksit që ka vetëm gra shofere dhe pasegjeret mund të jenë vetëm femra.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG