Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Zgjedhjet presidenciale në Francë


Zgjedhjet presidenciale në Francë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Në Francë po mbahen zgjedhjet presidenciale, nën masa të shtuara sigurie. Votimet e sotme në kuadër të rrethit të parë të zgjedhjeve tejet dramatike, mund të kenë ndikim të madh në situatën gjeopolitike në përgjithësi, përfshirë të ardhmen e Bashkimit Evropian dhe raportet e perëndimit me Rusinë. (Video:Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG