Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Sulmohen automjetet e NATO-s në Kabul


Sulmohen automjetet e NATO-s në Kabul
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Automjetet e NATO-s gjatë një kolone në një rrugë të ngarkuar të Kabulit, kanë eksploduar pas një shpërthimi, duke lënë të vdekur 8 civilë dhe 28 të tjerë të plagosur. Eksplodimi ka dëmtuar dy vetura të rënda të NATO-s, gjatë kalimit pranë selive të Ambasadës Amerikane dhe NATO-s.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG