Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Dita Botërore e Shtypit - Gazetarët protestojnë


Dita Botërore e Shtypit - Gazetarët protestojnë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Në Ditën Botërore të Shtypit, gazetarët në Prishtinë kanë bërë thirrje për përmirësim të kushteve dhe tejkalim të sfidave me të cilat përballen çdo ditë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG