Ndërlidhjet

Jetë e re për djalin afgan që mbante familjen 9 anëtarëshe


Jetë e re për djalin afgan që mbante familjen 9 anëtarëshe
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Miliona njerëz e kanë parë videon e Radios Evropa e Lirë për 13-vjeçarin afgan, Mansur, që mbante familjen e tij 9 anëtarëshe. Pas kësaj, shumë njerëz kanë dashur ta ndihmojnë atë. Tash Mansur shkon në shkollë dhe ka një jetë normale. (Video: Shërbimi afgan i REL-it)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG