Ndërlidhjet

Përleshje mes protestuesve dhe mbështetësve të Sheshelit


Përleshje mes protestuesve dhe mbështetësve të Sheshelit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00

Në fshatin serb, Jarak, mbështetësit e politikanit ultranacionalist, Vojsllav Sheshel dhe ata të partisë Liberale Demokrate janë përleshur. Policia ka bllokuar rrugët që çojnë në një fshat ku jeton komuniteti kroat, pasi Sheshel ka dashur që aty të mbajë një tubim. (Video: Shërbimi i Ballkanit i REL-it)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG