Ndërlidhjet

Itali: Të infektuarit me koronavirus vendosen në anije


Itali: Të infektuarit me koronavirus vendosen në anije
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Vetura të ambulancës në Itali kanë bartur pacientë të prekur me koronavirus për t’i vendosur në një anije që është shndërruar në spital. Aty janë vendosur shtretër të spitalit dhe janë krijuar kushte për të prekurit nga pandemia. (REUTERS)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG