Ndërlidhjet

Protesta të dhunshme në Bejrut


Protesta të dhunshme në Bejrut
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Një protestë e vogël por e dhunshme u zhvillua në hyrje të parlamentit në Bejrut. Zhvillimet ndodhin pas shpërthimit në një depo me kimikate në portin e Bejrutit më 4 gusht, që la të vrarë mbi 140 njerëz, të plagosur mbi 5.000 dhe rreth 250,000 pa strehim.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG