Ndërlidhjet

Nga fëmijë i humbur, në mbrojtës të vendit


Nga fëmijë i humbur, në mbrojtës të vendit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:50 0:00

Oficeri ushtarak i Kosovës, Dedë Hiseni, më 1998, ishte fëmijë i humbur dhe i pashpresë. Ai thotë se peripecitë e tmerrshme të luftës, e kanë shndërruar në atë që është sot. Në historinë e tij jetësore është e përfshirë edhe humanistja britanike Sally Becker.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG