Ndërlidhjet

Qendrat më të pazakonta të vaksinimit në botë


Qendrat më të pazakonta të vaksinimit në botë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Për t'ua lehtësuar njerëzve përvojën e marrjes së vaksinës kundër COVID-19, disa shtete në botë po i shndërrojnë disa vende të pazakonta në qendra vaksinimi. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG