Ndërlidhjet

Fëmijët 15 dhe 10 vjeç që u mbijetuan sulmeve ruse


Fëmijët 15 dhe 10 vjeç që u mbijetuan sulmeve ruse
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Veronika nga rajoni i Donjeckut në Ukrainë humbi familjen e saj gjatë një sulmi në shtëpinë ku ajo jetonte. E goditur nga predha, ajo kishte mbetur në koma për disa ditë. Kira nga Harkivi u godit nga granatimet derisa ishte duke ecur në një park. Shoqja e saj u vra. (Përgatiti: Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG