Ndërlidhjet

Krasniqi takohet me partitë politikeNga e mërkura e ardhshme ushtruesi i detyrës së presidentit, Jakup Krasniqi do të fillojë takimet me përfaqësuesit e partive politike.

Takimet që do të nisin me partitë parlamentare do të kenë në qendër zhvillimet e fundit politike dhe krizën në vend.
XS
SM
MD
LG