Ndërlidhjet

Sulm vetëvrasës në Pakistan


Një njeri e ka humbur jetën dhe tetë janë plagosur në një sulm vetëvrasës në jugperëndim të Pakistanit.

Policia tha se shënjestër e automjetit bombë ishte shtëpia e një zyrtari të lartë të policisë në qytetin Keta.

Zyrtari policor është plagosur lehtë.
XS
SM
MD
LG