Ndërlidhjet

Elbasan: Sekuestrohen 70 kg kanabisPolicia e qytetit Elbasanit ka arrestuar sot katër persona dhe ka sekuestruar 70 kg drogë të llojit kanabis.

Mediat lokale raportojnë se policia ka nisur hetimet për përfshirjen e personave të tjerë në këtë veprimtari të jashtëligjshme.
XS
SM
MD
LG