Ndërlidhjet

Thaçi-Bugajski: Konferencë ndërkombëtare për KosovënOrganizimi i një konference ndërkombëtare për Kosovën në Uashington, me qëllim rritjen e njohjeve për shtetin e ri ishte në mesin e temave të diskutuara në takimin mes kryeministrit Thaçi dhe drejtorit të Qendrës për Studime Strategjike e Ndërkombëtare, Janush Bugajski.

Integrimi i Kosovës në institucionet euro-atlantike dhe reforma zgjedhore ishin në mesin e temave të diskutuara në takimin e mbajtur në Prishtinë.
XS
SM
MD
LG