Ndërlidhjet

Jahjaga-Marnak: Të vazhdojë bashkëpunimiPresidentja e Kosovës Atifete Jahjaga ka shprehur gatishmërinë e institucioneve për të bashkëpunuar me EULEX-in. Deklarata e Jahjagës u bë gjatë takimit me shefin e misionit evropian për rend dhe ligj Xavier De Marnak.


Takimi Jahjaga-Marnak ishte i pari që nga ardhja në krye të shtetit e presidentes së re.
XS
SM
MD
LG