Ndërlidhjet

Media hungareze vlerëson HitlerinNjë kanal hungarez lajmesh në internet, që mbështetet nga partia parlamentare e ekstremit të djathtë Jobbik, ka nderuar udhëheqësin nazist Adolf Hitler në ditëlindjen e tij.

Raporti kushtuar 122 vjetorit të Hitlerit e vlerësonte "politikanin gjerman" për kontributin e tij në ekonominë dhe në moralin gjerman.
XS
SM
MD
LG