Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Të paktën 16 njerëz kanë vdekur nga temperaturat e ulta që ditëve të fundit kanë përfshirë shumë pjesë të Pakistanit.
Njoftohet se temperaturat kanë rënë në minus 14 gradë, ndërsa ngricat dhe bora e madhe i kanë ndërprerë komunikimet.
XS
SM
MD
LG