Ndërlidhjet

BAGDAD


Forcat e sigurisë irakiane njoftuan se prej dje kanë vrarë 25 militantë në pjesë të ndryshme të kryeqytetit.
Ndërkohë në një sulm në Bagdad së paku 9 irakienë janë vrarë dhe më shumë të tjerë janë plagosur. Ushtria amerikanë ndërkaq njoftoi për dy ushtarë të saj të vrarë.
XS
SM
MD
LG