Ndërlidhjet

LAS VEGAS


Kompania 'Google' dhe ajo elektronike e Koresë së Jugut 'Samsung' njoftuan për marrëveshjen e re të arritur me qëllim të ofrimit të qasjes më të lehtë në internet nëpërmjet telefonave celularë. 'Samsung', do të prodhojë modelin e ri të celularit, në të cilin vetëm me një klikim, mundësohet lidhja me kërkimet në internet nëpërmjet Google, kontrollimi i postës elektronike si dhe hartave ndërkombtare.
XS
SM
MD
LG