Ndërlidhjet

TIRANË


Sot në orët e mëngjesit përfundoi edhe një rund i bisedimeve ndërmjet presidentit Alfred Moisiu dhe liderëve të partive politike. Duket se këto bisedime, që zgjatën nëntë orë, nuk dhanë ndonjë marrëveshje konkrete, për kapërcimin e krizës parazgjedhore në Shqipëri. Raportohet se ende nuk është arritur marrëveshja për çertifikatat.
XS
SM
MD
LG