Ndërlidhjet

XHAKARTË


Zyrtarë në Indonezi kanë thënë se janë gjetur pjesë të aeroplnait, që ishte përplasur para disa ditësh në ishullin Sulavesi në Indonezi. Aeroplani i kompanisë Adam Air, kishte 102 udhëtarë dhe anëtarë të ekuipazhit, kur u zhduk më një janar.
XS
SM
MD
LG