Ndërlidhjet

HANOI


Pas disa vjet negociatash, Vietnami sot zyrtarisht u bë anëtari i 150 i Organizatës Botërore të Tregtisë.
Ngjarja pritet t'i hapë dyert epokës së re të tregtisë dhe investimeve në njërin nga vendet e Azisë që kanë shkallën më të shpejtë të rritjes ekonomike.
XS
SM
MD
LG