Ndërlidhjet

MADRID


Futbollisti anglez David Beckham do të largohet nga ekipi spanjol Real në fund të këtij sezoni dhe do të nënshkruajë kontratë me klubin amerikan Los Angeles Galaxy.
Gjykuar sipas disa raporteve, Beckham pritet të fitojë rreth 250 milionë dollarë.
XS
SM
MD
LG