Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Prishtinë u formua edhe një parti e re politike. Është kjo Lidhja Demokratike e udhëhequr nga Nexhat Daci. Zoti Daci tha se objektiv i LD-së është pavarësia e Kosovës dhe jo destabilizimi i instititucioneve dhe i qeverisë aktuale.
XS
SM
MD
LG