Ndërlidhjet

BEOGRAD


Policia e Serbisë arrestoi një grua për ndërlidhje me rastin e trafikimit të rreth 400 kg kokaine, që u gjet në kufirin Kosovë-Maqedoni.
Stanisllava Çoçorovska-Poletan, pronare e kompanisë Makfut, dyshohet se ka organizuar transportin e drogës nga Venezuela përmes Malit të Zi dhe Kosovës. Kokaina kishte për destinacion Greqinë.
XS
SM
MD
LG