Ndërlidhjet

MOSKË


Rusia thotë se ka marrë informacione nga burime të jashtme që sugjerojnë se terroristët po planifikojnë ta sulmojnë sistemin publik të transportit në Rusi. Agjencitë e lajmeve raportojnë se zyrtari i lartë qeveritar për anti-terrorizëm, Nikollaj Petrushev ka thënë se të gjithë qytetarët dhe zyrtarët duhet të jenë në gjendje gatishmërie.
XS
SM
MD
LG