Ndërlidhjet

BAGDAD


Pesë automjete janë hedhur në erë sot në Bagdad, ndërsa tre shpërthime ishin pothuaj simultane. Të paktën 10 veta kanë vdekur dhe 30 janë plagosur.
XS
SM
MD
LG