Ndërlidhjet

BERLIN


Sekretarja amerikane e Shtetit Condoleezza Rice dhe kancelarja gjermane Angela Merkel sot pritet të diskutojnë mbi procesin e paqes në Lindjen e Mesme.
Rice viziton Gjermaninë pas turneut në Lindjen e Mesme, i cili kishte për qëllim të mbështesë zgjidhjen për konfliktin izraelito-palestinez.
XS
SM
MD
LG