Ndërlidhjet

LOS ANGELES


Bora ka mbuluar palmat në Kaliforni. Besohet se kjo është bora e parë pas 20 viteve në këtë zonë, e cila zakonisht është e ngrohtë dhe me shumë diell.
Vala e të ftohtit në Kaliforninë jugore i pasoi ngricat në pjesët tjera të këtij shteti, që shkaktuan humbje prej 1 miliardë dollarë në bujqësi.
XS
SM
MD
LG