Ndërlidhjet

DAVOS


Rreth 2 mijë liderë nga fusha e biznesit, politikës, akademive, mediave dhe shoqërive civile fillojnë sot takimin javor në kuadër të Forumit Vjetor të Ekonomisë Botërore që mbahet në Davos të Zvicrës. Pritet që ngrohja globale të jetë temë qëndrore e diskutimeve.
XS
SM
MD
LG