Ndërlidhjet

MELBURN


Në finalen e turneut të Australisë në tenis, binjakët amerikanë Bob dhe Mike Bryan e mbrojtën titullin në kategorinë e dysheve, duke mundur suedezin Jonas Bjorkman dhe bjellorusin Max Mirnyi.
Më herët, tenistja amerikane Serena Williams e mundi në finale rusen Maria Sharapova.
XS
SM
MD
LG