Ndërlidhjet

BERLIN


Ministri i Jashtëm gjerman Frank Valter Steinmeier qëndron sot pasdite në Varshavë.
Bëhet e ditur se shefi i diplomacisë gjermane do të takohet me homologën e tij polake Anna Fotyga, me të cilën do të bisedojë për çështjen e energjisë si dhe statusin e ardhshëm të Kosovës.
XS
SM
MD
LG