Ndërlidhjet

SANAA


Raportohet se 10 ushtarë të Jemenit janë vrarë dhe 20 janë plagosur në sulmin në një postbllok të ushtrisë në veriperëndim të vendit. Kjo e çoi në 22 numrin e ushtarëve të vrarë prej të dielës në përleshjet mes ushtrisë dhe kryengritësve Zaidi në krahinën Saada.
XS
SM
MD
LG